--

Є речі, які дають можливість відчути себе особливим. І одна з них – комфорт. Саме у створенні комфортних просторів Maestri вбачає свою місію.
Компанія Maestri – прямий імпортер європейських брендів сантехніки, радіаторів опалення, покриттів для підлоги. Активно розвиваємо дилерську мережу. Оптовий склад знаходиться в м. Київ.

Maestri – компанія, що пропонує повний спектр інжинірингових послуг, пов’язаних зі створенням комфортного мікроклімату в приміщеннях різнопланового призначення.

Maestri – це два виставкових зали в Києві з широким асортиментом товарів для комплектації об’єктів будь-якої складності. Пропонуємо вигідні умови співпраці дизайнерам інтер’єру, архітекторам, будівельним організаціям.

Ми – команда професіоналів з досвідом роботи понад 15 років. Ми постійно аналізуємо результати своєї праці, помилки та досвід колег і партнерів, завжди враховуємо думку клієнтів і навчилися прогнозувати тенденції розвитку ринку.

Якщо ви ще не з нами, не відкладайте зустріч! У Maestri завжди раді новим друзям і проєктам!

Ми амбіційні

за час присутності на ринку нам вдалося стати затребуваними та впізнаваними

Ми ефективні

якщо Ви вірите у свій проект, ми зможемо його втілити

Ми об'єктивні

наші ціни відповідають якості продукції та послуг

Ми не боїмося труднощів

нестандартні завдання клієнтів ми сприймаємо як спосіб проявити свій професіоналізм

Ми компетентні

навіть найсміливіші дизайнерські ідеї набудуть реальних форм завдяки нашому асортименту та комплексу послуг

Ми відповідальні

не просто консультуємо та продаємо, а й проектуємо, забезпечуємо якісний монтаж, запуск та сервісне обслуговування інженерних систем

У Услуги,которые мы предоставляем

Проектування, монтаж, обслуговування систем опалення, водопостачання

Монтаж підлогових покриттів

Проектування, монтаж, обслуговування спа-басейнів, саун, хаммамів та ін. сантехнічного обладнання

Н Наши проекты

01

Основною рисою модернізму є прагнення гармонії між простором і предметами інтер'єру. Стриманість у модернізмі уособлює наявність смаку, а відмова від симетрії символізує тяжіння до природи, наслідування її різноманітності.

02

Сьогодні мармур є улюбленим матеріалом для оформлення приміщень у висококласних резиденціях. Сучасні ванні кімнати можуть здивувати вас тими матеріалами та формами, які, здавалося б, не збігаються з їх призначенням, але цікавий набір різних видів мармуру – це сучасне рішення.

03

Прекрасний зовнішній вигляд. Якщо ви плануєте створити розкішний та елегантний інтер'єр, то мармур тут просто незамінний. Поверхня матеріалу пронизана прожилками та завитками, які і надають йому унікального вигляду. При укладанні плитки ви не знайдете двох однакових. Крім цього, він має глянцеву фактуру, завдяки чому підлога і стіни приміщення відображають світло, роблячи його візуально яскравішим і просторішим.

04

Дизайн-проект однокімнатної квартири виконаний у стилі мінімалізму. Світлі тони в обробці, лаконічні форми та стриманий декор створюють в інтер'єрі відчуття легкості, простору та свободи.

Підпишіться на розсилку новин

Залиште свої контактні дані і отримуйте на пошту актуальну інформацію про наявність матеріалів, знижки та вигідні пропозиції

    Им'я

    E-mail